Конкурс імені Тараса Шевченка

Шевченко

Надійшли результати ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. За його підсумками учениці 11-А класу Тетяна Зеленько (вчитель Барсукова Л.М.) та 5-А класу Ніка Тропіна (вчитель Гончар Т.А.) посіли ІІІ місця. Під час конкурсу дівчата виконали творчу роботу – твір з граматичним завданням, знаходили у тексті фразеологізми, вводили діалоги та пряму мову, цитати великого Кобзаря, використовували однорідні члени речення з узагальнюючим словом.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод» учні, вчителі щиро вітають Тетяну Зеленько, Ніку Тропіну та вчителів української мови і літератури Ларису Михайлівну Барсукову, Тетяну Анатоліївну Гончар з перемогою у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та бажають подальших успіхів у мовознавчих конкурсах.