Конференція «Країни Барвінкової»

th_ковтун.jpgУчень 10-Б класу нашої школи Богдан Ковтун виборов право взяти участь у національному етапі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF. Черкаську область на ньому представлятимуть 4 учня, серед яких і Богдан.

Національний етап конкурсу відбудеться у Києві з 14 по 17 лютого за сприянням Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Дирекції освітніх програм Intel в Україні, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України, Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка.

Богдан захищатиме наукову роботу з теми «Отримання активованих бентонітових глин і використання їх при підготовці якісної питної води» у секції «Intel – Еко України».

Переможці конкурсу представлятимуть Україну на міжнародному конкурсі Intel ISEF – 2012 у м. Піттсбург (штат Пенсільванія, США).

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі бажають Богдану Ковтуну перемоги у конкурсі.

З більш докладною інформацією про конкурс Ви зможете ознайомитись на сайті: http://nenc.gov.ua/ecoukraine.