Конференція дитячого об’єднання “Країна Пригод”

Відбулася загальношкільна конференція дитячого об’єднання “Країна Пригод”.В актовій залі школи зібралися члени академічної та координаційної рад, старости класів, а також учні 5-х класів разом із своїми класними керівниками. Конференцію відкрив координатор діяльності “Країни Пригод” Коркішко Ігор Олексійович. Була обрана почесна президія у складі академіків дитячого об’єднання “Країна Пригод” Богдана Ковтуна, Юлії Когут, Микити Черкасова, Ольги Івченко, Павла Коробка та Владислави Слабошпицької.

th_02.jpg

На конференції був затверджений план роботи на рік, делегати переглянули презентації “Країна Пригод” та “Академічна рада”. Були вручені нагороди переможцям міського огляду-конкурсу “Грайлива веселка” Богдану Ковтуну, Павлу Коробку, Івану Вовчку та Денису Кулику, отримали подяки Микита Черкасов та Людмила  Оліник.

На конференції інавгуровані нові академіки, які своєю діяльністю прославляють школу на рівні міста, області, України. Це:Тарасюк Анна-Марія, Шара Аліна, Мишалов Володимир,Вовчок Іван, Кулик Денис.

Був затверджений гімн дитячого об’єднання “Країна Пригод”, який виконали нові академіки Тарасюк Анна-Марія та Шара Аліна.

Конференція пройшла в діловій невимушеній атмосфері