«Книжечки – це тренажерка для розуму!» 2-Б клас

кут

#сидимовдома#взаємодіємо Завершився шкільний челенж. Але, як класно читати! Вирішили учні 2-Б класу і провели тиждень під гаслом «Я і моя книга. Розкажи про неї однокласнику». Перш за все, всі учні вибрали свою найулюбленішу книжку, яку прочитали або читають. Далі, зробили фото з нею. Потім – намалювали героїв своїх творів та поділилися враженнями про  книжку. Ну і найголовніше, дізналися про уподобання своїх однокласників. Тому що одні люблять читати веселі пригоди, а комусь подобається дізнаватися про навколишній світ, читаючи енциклопедії. Багато учнів уподобали космічні оповідки, казки, про тварин. Головне, у чому всі зійшлися думками – читати це класно! Тому і радять – візьміть книжку і прочитайте її! Ще Василь Олександрович Сухомлинський писав, що «Читання – це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе.»