Кліматична освіта – 2018

IMG_8458

Вчителі біології Довгаль Л.В та Клименко О.І. взяли участь у Всеукраїнському форумі «Кліматична освіта – 2018». Захід відбувався у Києві з метою обміну досвідом найкращими практиками з інтегрування екологічних питань у формальну та неформальну освіту. У форумі, який проходив з ініціативи громадського об’єднання «Колегія екологічної освіти «Світ освіти», кафедри метеорології та кліматології КНУ імені Тараса Шевченка, за підтримки представництва фонду імені Гайнріха Бьолле в Україні, мережі неурядових екологічних організацій «Українська кліматична мережа», взяли участь близько 120 учасників із усієї України. Наші вчителі відвідали майстер-класи, презентації, тренінги з екологічної освіти. Учасникам форуму були презентовані екологічні ігри «Зелений менеджер», «Мережа життя» та навчальний комплект «Озонекшен», який спрямований на підвищення рівня обізнаності серед учнівської молоді щодо проблеми зміни клімату та необхідності захисту озонового шару. Людмила Володимирівна та Олена Іванівна отримали комплекти ігор «Зелений менеджер» та «Мережа життя» і зараз розробляють положення про шкільний турнір.
Незабаром школа ініціюватиме проведення загальноміських ігор «Зелений менеджер», «Мережа життя» та «Озонекшен». Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашої ініціативи!