«Клас року» та «Учень року»

sova-265x300

Вже п’ятнадцятий рік поспіль визначаються переможці в чотирьох номінаціях конкурсу «Клас року» та шести – «Учень року».  Загальношкільні конкурси «Клас року – 2019» та «Учень року – 2019» відзначають найактивніших. Цьорічне журі конкурсу у складі Владислава Босенка, Анни Іноземець, Вікторії Соломахи, Каріни Суденко, заступника директора школи з навчально-виховної роботи Парначової Н.В. та координатора конкурсів педагога-організатора школи Коркішка І.О. розпочали роботу. Підбиття підсумків після аналізу досягнення учнів та класів відбудеться наприкінці навчального року. За результатами конкурсу відзнаки оримають: «Кращий клас-митець», «Найзгуртованіший клас», «Найактивніший клас» , «Кращий клас із навчання», «Кращий активіст року», «Краща творча особистість року», «Кращий дослідник року», «Кращий інтелектуал року», «Відкриття року», «Кращий спортсмен року». Чекаємо від шкільної громади пропозицій щодо номінантів!