«Клас року» та «Учень року»

сова_у

Стартували загальношкільні конкурси «Клас року-2018» та «Учень року-2018». На спільному засіданні керівництва шкільного парламенту та старостату затверджено журі у складі: лідерів самоврядування та дитячого об’єднання «Країна Пригод» Анастасії Негрій (9-А), Олександра Тищенка (9-Б), Владислава Бабієнка (10-А), Наталії Матюшенко (11-А), Інни Підгорної (11-Б), заступника директора з навчально-виховної роботи Парначової Н.В. і педагога-організатора Коркішка І.О. Протягом року журі конкурсу буде фіксувати досягнення класів та окремих учнів, щоб наприкінці навчального року визначити переможців.

«Клас року» складається з чотирьох номінацій: «Кращий клас із навчання», «Найактивніший клас», «Клас-митець» та «Найзгуртованіший клас». «Учень року» – з шести: «Кращий інтелектуал року», «Кращий дослідник року», «Кращий активіст року», «Краща творча особистість року», «Кращий спортсмен року» та «Відкриття року». Переможці конкурсів будуть визначені наприкінці квітня та отримають дипломи на святковій лінійці «Останній дзвінок».

Бажаємо всім класам та учням школи перемоги у загальношкільних конкурсах «Клас року – 2018» та «Учень року – 2018».