Київські мандри

20191019_224310

Цікаву та пізнавальну екскурсію здійснили учні 6-Б та 7-А класів до м. Київа. Школярі побували у місті професій та відвідали музей братів Кличків. У наймасштабнішому інтерактивному розважальному центрі для дітей в Україні – «Місті професій», школярі разом з класними керівниками Артьомовою У.О. та Будавіцькою С.В. спробували себе більш, ніж в 100 професіях – від лікаря швидкої допомоги до пілота літака, від пожежника до ді-джея на радіо. Школярі відчули себе дорослими, потрібними і самостійними, а також проявили свої здібності і таланти. Під час імітаційної гри учні заробили перші ігрові гроші, самостійно прийняли рішення як їх витратити. «Місто професій» дає дітям унікальну можливість дізнатися про різні сфери діяльності і самостійно вибрати, що їм подобається більше.
Друга зупинка – музей братів Кличків. У ньому знаходиться багато експонатів, серед яких 7 чемпіонських поясів, аматорські та професійні медалі, почесні відзнаки, рукавички, халати, афіші. Окрім цього Володимир передав у музей олімпійську медаль, яку виборов у 1996 році в Атланті, а Віталій – зірку Героя України й орден Держави. Відвідування музею надихнуло учнів до занять фізкультурою та спортом.
Спільні поїздки завжди згуртовують колектив, покращують міжособистісні відносини та розширюють світогляд.