Карпатські нотатки

1

У один із мальовничих куточків України здійснили захоплюючу подорож учні 7-Б та 7-В класів. Школярі разом із класними керівниками Клименко О.І. та Соломкою О.М. побували у Львові, Міжгір’ї, на березі озера Синевир. В селищі Пилипець побачили на свої очі один із найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт, який між скелями скидає води у квітучу гірську долину із висоти 15 метрів. Річка Пилипець, на якій розташований водоспад, бере початок з великого підземного джерела, що знаходиться у одного з найгарніших місць українських Карпат – полонини Боржава. Учні мали чудову нагоду відпочити від цивілізації та отримати нові життєві сили. Школярі милувалися гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою в якій здавна водиться благородна форель. Незабутні враження залишила екскурсія на озеро Синевир, яке утворилося приблизно 10000 років тому. Увагу учнів привернув Реабілітаційний центр бурого ведмедя у якому знаходяться тварини, що зазнали жорстокого поводження з ними в неволі та потерпілі від стихійних лих. Головна мета центру – відтворення популяції бурого ведмедя.
Учні добре відпочили та побачили справжні перлини українського природного середовища.