Олімпійський тиждень

hqdefault

Стартував Олімпійський тиждень. Відкривати його випала честь учням 1-2-х класів, які долучилися до ранкової зарядки «Здоров’я в порядку — дякуй зарядці!». Вчителі фізичної культури разом з учнями 7-А класу запропонували різноманітні спортивні рухи під веселу та ритмічну музику.
Протягом дня в рекреаціях школи проходила виставка постерів, де учні мали змогу ознайомитись з історією розвитку Олімпійських ігор. Учні третіх класів стали активними учасниками «Малих Олімпійських ігор -2021», де мали змогу взяти участь у різноманітних нестандартних змаганнях.
До відома. Олімпійський тиждень проходить у школі з 13 по 17 вересня. Учнів чекають змагання з різних видів спорту, квестів,  виставки малюнків, фотографій, постерів, літератури, присвяченої Олімпійському руху, зустрічі та майстер класи з відомими спортсменами.

mycollages-1