ITALENT-2018

В_КУТОК

Учениця 9-А класу Анна Іноземець взяла участь у 3 Всеукраїнському конкурсі з ІТ проектів ITALENT.
Цього разу Анна представила анімаційний проект «Історія одного цуценяти». У своїй роботі вона підняла проблему, яка гостро стоїть в нашому суспільстві: недбале ставлення до тварин. Аня на прикладі історії одного цуценяти демонструє ту нерозважливість та егоїстичність, які часто супроводжують спроби завести домашнього улюбленця, а також ціну, яку сплачують ці істоти за людську байдужість та жорстокість.
Захист проекту відбувався в Києві на базі центру ЦеХаб в присутності професійного журі, до складу якого входили графічні дизайнери, викладачі українських ВУЗів, кінокритики та режисери анімаційних фільмів. Своєю ідеєю, сценарієм та реалізацією робота Анни змогла привернути увагу глядачів і була гідно оцінена: серед декількох десятків учасників вона посіла ІІ місце.
Адміністрація школи, шкільний парламент, учні, вчителі щиро вітають Анну Іноземець з черговою перемогою та бажають подальших успіхів у розвитку інформаційних технологій.