Інтернет-олімпіада «На урок»

f286fb7ee5c6493b2479c8cff2243a08.i750x476x525

Надійшли результати ІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок. Осінь 2018». Цього разу в олімпіаді брали участь 354 тисячі учасників та 5698 шкіл України. Учні нашої школи стали одними з найактивніших учасників серед шкіл України і потрапили в десятку найактивніших шкіл. Крім того вчитель інформатики Орленко А.О. потрапила в десятку найактивніших вчителів інтернет-олімпіади «На урок. Осінь 2018». Детальніше

Вітаємо учнів з перемогою та бажаємо подальших успіхів.

До відома: Інтернет-олімпіада «На урок»  розрахована на всіх учнів і має на меті повторення та закріплення знань, здобутих під час попереднього навчального року з відповідної предметної дисципліни. Завдання розроблені відповідно до шкільної програми. Олімпіада «На Урок» має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – усі учні, перебуваючи в рівних умовах, зможуть проявити себе та отримати нагороду за роботу.