Інтелектуальна гра «Я і мої права в школі»

Сьогодні, в рамках тижня правових знань,що проходить в школі, відбулось змагання між командами 9-10 класів. Команди мали відповісти  на питання «Я і мої права в школі». Питання, які були запропоновані, стосувались діяльності нашої школи та Конвенції про права дитини. Учні зрозуміли, що вся діяльність школи, їхня активна участь в шкільному та позашкільному житті, заснована на міжнародному документі, що діє в Україні з 1991 року.

Першими відповіли на питання та дали найкращий результат стали учні 9-Б класу в складі команди Когут Ю., Чубса Л., Шара А., Карпенко А. . Друге місце посіла команда 10-Б класу.

Спробуй свої сили, дай відповідь на питання

1.      Хто є головою Ради школи?

2.      Скільки класів в школі ?

3.      З яких предметів учні школи в 2009/10  н/році отримали призові місця в олімпіадах?

4.      Як звати фельдшера в школі?

5.      Який учень школи став  Чемпіоном Європи з морського багатоборства в 2010?

6.      Який учень школи став переможцем міжнародного фестивалю «Сонце. Радість. Краса»?

7.      Хто є головою шкільного парламенту?

8.      Хто тричі отримував звання «Краща творча особистість року»?

9.      З якого віку ти маєш право їздити дорогою на велосипеді?

10.  З якого віку ти маєш право відкривати власний рахунок?

11.  Яка інноваційна освіта є в школі для дітей з особливими потребами?

12.  Хто має право позбавити батьківських прав?

13.  В якому віці закінчується дитинство і стаєш дорослим?

14.  Хто був класним керівником «Кращого активіста 2010 року»

15.  В якій номінації учнівський колектив школи №3 в 2009 році став переможцем  Всеукраїнського конкурсу «Грайлива веселка»?

16.  Чиє ім’я носить музей-кімната бойової слави в школі?

17.  30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Як звати бібліотекаря школи?

18.  В якому класі навчається голова правового сектору шкільного парламенту?

19.  До кого ти звернешся щоб отримати в школі  інформацію про профорієнтацію?

20.  Яка дитяча організація існує в школі?

21.  На які права з Конвенції прав дитини складені попередні питання?