Інформаційні Дні Європейського Союзу

Традиційно в нашій школі ось вже четвертий рік поспіль проводяться Інформаційні Дні Європейського Союзу.

Протягом  тижня були проведені різноманітні заходи:

• „п’ятихвилинки” на уроках історії, географії, курсу „Я і Україна” на тему „Що таке Європейський Союз?”;
  • фотовиставка „Ми в Європі”;
  • виставка поробок „А я роблю це так…”;
  • виставка малюнків та газет „Європа моїми очима”;
  • виховні години „Національно-культурні події та традиції Європи”;
  • шкільне Євробачення.

Але особливо слід відмітити свято „День народження Євроклубу”, яким закінчився тиждень. Цього року наш Євроклуб „Співдружність” святкував свій четвертий рік народження.

На святі Євроклуб звітував про свою роботу, знайомив учнів 5-8-х класів з країнами Європейського Союзу та з історією його створення. А переможці шкільного Євробачення дарували присутнім свої таланти.

Всі учасники свята та найактивніші євроклубівці отримали подарунки від Представництва Європейського Союзу в Україні. Свято було прикрашене кульками та прапорцями ЄС. А в кабінеті Євроклубу пройшла виставка новітньої літератури про Європейський Союз.

Учасники зрозуміли, що вже зараз ми повинні готуватися до усвідомленого прийняття рішення щодо вступу в ЄС і усвідомили, що втілення мрії у життя, майбутнє нашої держави значною мірою залежить не тільки від зусиль політиків і влади, а й від кожного з нас, нашої активної громадянської позиції. А Європейський клуб – це об’єднання учнів для сприяння євроінтеграційним процесам.

На свято були запрошені гості з інших шкіл міста. І ми дякуємо нашим друзям з ПМГ, гімназії №9, гімназії №31, СШ №17, 28, шкіл №12, 25, 30, 32 за те, що вони розділили з нами це свято, за теплі слова і подарунки.

До нових зустрічей у новому навчальному році!

th_4.jpgth_4.jpgth_4.jpgth_14.jpg