Indie Medie Camp-2017

табiр_куток

Іноземець Анна (9-А) та Підгорна Інна (11-Б) стали учасниками мистецького медіа-табору «Indie Medie Camp-2017». Під час перебування учениці вчилися висловлювати свої погляди за допомогою різних мистецьких та медіа-методів,  познайомились з цікавими людьми й талановитими дітьми з інших регіонів України. Дівчата відвідали тренінги на яких дізналися про соціум і медіа, створення проектів, підбір тем та толерантне спілкування з іншими людьми та взяли участь в майстер-класах з відео, анімації, фотографії, відеомапінгу, розробки  свого першого аудіо-туру.

В таборі Анна та Інна створювали анімаційні ролики, використовуючи пластилін. Підсумком плідної  роботи став  соціальний анімаційний ролик. Дівчата дізналися про мистецтво фотографії, її історію, відвідали змістовні уроки із візуального мапінгу, дізналися цікаву інформацію про звук.

Переглянути відео можна за посиланням: (https://www.youtube.com/watch?v=MO6TfE5hmdQ).

До відома:  Табір проходив з 19-24 листопада у селі Мощун, Київської області, у готельному  комплексі «Пуща Лісова»,  за підтримки Посольства США в Україні. Партнер проекту – громадська організація «Прес-клуб реформ». Табір є місцем вільного спілкування молоді з різних міст України, в якому юнаки і дівчата вчаться висловлювати свої погляди за допомогою різних мистецьких та медіа-методів, отримують знання про розмаїття спільнот та їх мирне співіснування, урбанізм та участь містян в житті міста, дізнаються про новітні медіа та практикують спільну творчість.