Інавгурація президента школи

IMG_2466

Урочиста церемонія інавгурації першого президента школи відбулася сьогодні у актовій залі під час сесії шкільного парламенту. На початку заходу голова виборчої комісії Марія Тишошенко оголосила підсумки волевиявлення учнівської громади, згідно якого першим президентом школи став учень 9А класу Нікіта Макаренко. Новообраний керівник учнівського самоврядування прийняв присягу на Статуті школи, у якій пообіцяв втілювати в життя свою програму та відстоювати інтереси учнів. Директор школи Валерій Іванович Завіновський вручив президенту символ влади – козацьку булаву. Нікіта Макаренко представив свою команду у складі: віце-президентів – Ілля Ніколаєску та Катерина Уварова, міністр освіти та науки – Георгій Комарчев, міністр з правових питань – Володимир Назаренко, міністр культури та мистецтв – Марія Тимошенко, міністр інформаційної політики – Аліса Патерко, міністр екології – Олександр Абакумов та міністр спорту та туризму – Артем Боковня.
Наприкінці сесія затвердила склад журі загальношкільних конкурсів «Клас року» та «Учень року»:  Нікіта Макаренко – президент школи, Георгій Комарчев – міністр освіти та науки, Марія Тимошенко – міністр культури та мистецтв, Артем Боковня – міністр спорту та туризму, Валерій Іванович Завіновський– директор школи, Наталія Володимирівна Парначова– заступник директора школи з НВР, Ігор Олексійович Коркішко– педагог-організатор.
Вся шкільна родина щиро вітає новообраний склад шкільного самоврядування та бажає плідної спільної роботи на благо нашої школи.