ІКТ на допомогу вчителю

ПЕДАГОГІЧНА.pptx 1

Відбулося засідання педагогічної ради, яке традиційно проходить у період осінніх канікул.На засіданні педагогічної ради розглядалися питання:
1. Можливості ІКТ та мультимедійних засобів навчання для активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів
2. Про початкову школу в умовах впровадження Концепції НУШ.
3. Про безпеку життєдіяльності та охорону праці в освітньому просторі школи.
З питання «Можливості ІКТ та мультимедійних засобів навчання для активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів» виступила заступник директора школи з навчально-виховної роботи Карбівнича І.В., яка акцентувала увагу на важливості використання ІКТ та мультимедійних засобів навчання в освітньому процесі. З цього питання вчителі інформатики провели майстер-класи, де ділилися досвідом та своїми професійними навичками у використання інтернет-сервісів LearningApps, Mytestx, Kahoot. Вчителі-предметники презентували методичні лепбуки «Використання ІКТ та мультимедійних засобів навчання для активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів під час освітнього процесу.» Члени педагогічної ради затвердили план дій щодо подальшого впровадження ІКТ в освітній процес.
Про початкову школу в умовах впровадження Концепції НУШ доповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Барсукова Л.М. З питання щодо безпеки життєдіяльності та охорони праці в освітньому просторі школи виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Парначова Н.В. Засідання педагогічної ради пройшло в діловій, конструктивній обстановці. Прийняті рішення допоможуть покращити освітній процес.