ІІ Всеукраїнський форум юних дипломатів “Здорова планета – здоровий ти”

Команда нашої школи у складі: Довгаль Л. В., Нагірняк А, Зінченко О., Акуліної А. – стала учасником ІІ Всеукраїнського форуму юних дипломатів “Здорова планета – здоровий ти”, який проводився в Розсошенській гімназії Полтавської області.

Цього року форум зібрав 18 команд юних дипломатів з усієї України – від сходу (Луганська область) до заходу (місто Броди Львівської області).

Робота проходила у вигляді рольової гри “Засідання асамблеї ООН”, кожна команда готувала доповідь про країну, яку вона представляла по 3 комітетам: Комітету захисту прав дитини, Комітет з екологічної безпеки, Комітет освіти та науки. Наша команда представляла Фінляндію.  В Комітеті захисту прав дитини виступала Нагірняк Анна, з екологічної безпеки – Акуліна Анастасія, з питань освіти – Зінченко Олександра. Підсумком роботи кожного з комітетів став спільний Меморандум, що був підписаний на загальній прес-конференції.

На балу з приводу Відкриття Форуму команди презентували свої країни, розповідаючи про традиції, національні костюми, особливості політичного та соціального устрою. Запальна “Фінська полька” у виконанні команди нашої школи була сприйнята бурхливими оплесками і відмічена грамотою господарів Форуму, як найзапальніша презентація традицій країни.

th_2.JPG.jpgth_5.jpgth_4.jpgth_6.jpgth_00002.jpgth_7.jpg