ХІІ міжнародна науково-практична конференція

th_Изображение 005.jpgЗ 21 по 22 листопада у місті Києві проходила ХІІ міжнародна науково-практична конференція з теми «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації конвенції ООН про права інвалідів».

Конференція відбулася на базі відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», за сприянням Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, Міністерства освіти і науки України, Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Інституту соціальної педагогіки АПН України, Всеукраїнського громадського соціально-політичного об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України», Всеукраїнської громадської організації студентів-інвалідів «Гаудеамус» та Благодійного фонду «Добробут ХХІ століття».

У планетарному та секційних заняттях взяла участь директор нашої школи Т. Є. Ткаченко.

Учасники конференції обговорювали нагальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі, широке коло важливих питань, які пов’язані з освітою, правовим статусом, адаптацією у суспільстві і професійною та фізичною реабілітацією людей з інвалідністю.

На секційних заняттях з теми: «Інноваційні технології інклюзії людей з інвалідністю у навчально-виховний процес» директор нашої школи Т. Є. Ткаченко презентувала модель «Інтеграція дітей з особливими потребами в шкільне середовище». Директор підкреслила, що діти з вадами розвитку потребують своєчасного надання комплексної психолого-медико-педагогічної допомоги як важливої умови ефективності інклюзивного навчання і наголосила на тому, що ключовим фактором реалізації інклюзивної освіти має бути відповідна підготовка педагогів для роботи з дітьми з особливими потребами.

За результатами роботи конференції видрукувана книга «Актуальні проблеми навчання та виховання дітей в інтегрованому освітньому середовищі», що вміщує тези доповідей та наукові статті учасників конференції.

ХІІ міжнародна науково-практична конференція привернула увагу до проблем навчання та виховання молоді в інтегрованому освітньому середовищі та об’єднала зусилля вчених, освітян, громадських діячів та державних службовців для їхнього вирішення.

Изображение 007.jpg