Healthy Schools

images

Школа стала одним із переможців конкурсного відбору на участь у соціальній програмі Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Метою програми є популяризація здорового способу життя, раціанального харчування серед учнів та концепції «здорового дизайну» рекреацій та приміщень де перебувають і харчуються діти. Протягом навчального року в межах реалізації програми в школі плануються різноманітні активності, присвячені спорту, харчуванню та дизайну. По закінченню програми організатор відзначить грантами (для закупівлі обладнання для STEM-лабораторій) трьох учасників проекту, які будуть відповідати критеріям та виконають усі умови даної програми. На даному етапі розробляється план реалізації проекту в нашій школі.

Якщо ви прагнете  вести здоровий спосіб життя та свідомо ставитись до власного здоров’я, зацікавлені у розвитку STEM – освіти в школі, тоді запрошуємо Вас до активної участі у програмі.
Координатор проекту – Сокур Оксана Іванівна, вчитель предмету основи здоров’я.

До відома: Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна трирічна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я. Для цього протягом наступних трьох років буде залучено більше ніж 17 500 дітей у понад 500 школах по всій Україні.