Громадсько-активна школа – громадсько-активний учень

IMG_3727

Сьогодні шкільна родина зібралася щоб шанувати переможців олімпіад, конкурсів, турнірів, фестивалів та спортивних змагань. У міському будинку культури імені Івана кулика нагороди вручила директор школи Т.Є.Ткаченко. Учні школи на сцені вітали своїх друзів піснями, хореографічними, спортивними та музичними композиціями.
В цьому році учні школи здобули дві перемоги у Всеукраїнському етапі, шість -  у обласному етапі, п’ять – у міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук.  Вісім  разів перемагали наші інтелектуали у обласному етапі, двадцять – у міському етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Маємо двох переможців міського етапу міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та переможця міського етапу міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Ірина Вовк, Наталія Коломієць є стипендіатами обласної стипендії, а Анна Іноземець – стипендіат міського голови за високі досягнення в навчанні та науково-дослідній роботі. Іван Панченко та Ніка Тропіна стипендіати міського голови у номінації за високі досягнення в музиці. Наталія Коломієць має подяку міського голови за активну участь у конкурсі творів «Пам’ять серця».
Учні школи активно беруть участь у заочних навчальних конкурсах різного рівня.  В цьому році у міжнародних та Всеукраїнських інтерактивних конкурсах взяли участь понад тисячу учасників. У «Сонячнику» – 211 учнів, у «Галлусу» – 31 учень, у «Грінвічу» – 149 учнів, у «Пазлі» – 76 учнів, у «Бобрі» – 122 учня, у «Кенгуру» – 311 учнів, у «Олімпісі» – 30 учнів, у «Колоску» – 134 учня та в інтернет-олімпіадах «На урок» – 702 учня.
Ми пишаємося тим, що з кожним роком наша шкільна родина стає все більш громадсько-активною та здобуває нові гучні перемоги!