Грайлик – 2017

023

Учні 5А класу Олександр Барсуков та Катерина Павленко (вчитель Клименко О.І.) вибороли ІІІ місце у міському конкурсі «Грайлик».  Олександр став призером у номінації «Науковець», виконавши різнорівневі завдання,  а Катерина – у номінації «Митець», створивши чудовий малюнок. Конкурс проходить третій рік поспіль з метою популяризація та стимулювання формування наукового світогляду школярів, активної життєвої позиції по відношенню до навколишнього середовища, виховання любові до природи рідного краю.
Шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Олександра Барсукова, Катерину Павленко та вчителя біології Олену Іванівну Клименко з перемогою та бажають подальших успіхів у навчальних конкурсах.