Готуємося до нового навчального року

Direktorov-shkol_-metodistov-i-pedagogov

Відбулось засідання педагогічної ради. Зустріч розпочалась з привітання директора школи Завіновського В. І. та прийняття в колектив нових колег, який побажав всім присутнім успішної реалізації поставлених цілей. Під час засідання були підведені підсумки роботи педагогічного колективу школи за минулий навчальний рік, виокремлені завдання та пріоритетні напрямками розвитку школи на 2021-2022 н.р. Були розглянуті та схвалені основні документи для організації процесу,  Освітня програма школи на 2021-2022 н.р., Річний план роботи закладу на 2021-2022 н.р. Педагогічна рада конструктивно та професійно обговорювала труднощі, які постали на шляху, і готова до роботи у новому навчальному році. Тож успіхів усім у новому навчальному році!