Година Землі

година_землi

Вся шкільна громада взяла участь у наймасовіша акція в історії людства – Годині Землі – 2017.  Ми приєдналися більше ніж до 2 мільярдів жителів планети, які вимкнули світло та інші електроприлади на одну годину.

Напередодні акції учні 5-7 класів провели домашній аудит економії води у побуті та проаналізували заходи енергозбереження у своїй родині. Учні 8-9 класів розрахували кількість електроенергії яку зекономила родина вимкнувши світло на годину та скільки грошей було заощаджено. Школа послідовно дбає про збереження енергоресурсів та навчання громади правилам економії беручи участь у проекті «ШКОЛА ЕНЕРГІЇ 2.0».

До відома. У 2007 році захід було організовано Всесвітнім фондом дикої природи в Сіднеї, тоді в ньому взяли участь понад 2 млн осіб. Вже на наступний рік акція отримала світову підтримку, і до Години Землі долучилися 35 країн світу, а всесвітньо відомі пам’ятки на годину стали темними. Відтоді акція проходить щорічно в останню суботу березня. У 2009 році Година Землі за оцінками WWF була визнана наймасовішою акцією: у ній взяли участь 4088 міст та 88 країн по всьому світу. У цьому ж році до неї приєдналася й Україна.