Геометричні фігури в нашому житті

521488

Відзначаючи Рік математичної освіти в Україні, учні школи працюють над проєктом «Геометричні фігури в нашому житті». З геометрією ми зустрічаємося на кожному кроці і вона відіграє важливу роль в житті людини. І не лише тільки на уроках. Геометрія знаходиться завжди навколо нас, несе красу в життя, бере участь у багатьох сферах людського життя і вносить свій вклад в ряд наук. А людині залишається тільки вчитися у природи – самого геніального винахідника.
Учні 6 – А, 6 – Б та 6 – В класів працювали над проектом , досліджували, які геометричні фігури і тіла оточують нас. Свої доробки шестикласники презентували учням 1 – 4 класів, переконуючи, що якщо вони подивляться куди завгодно, побачать, що при створенні того чи іншого предмета його автори спиралися на геометричні обчислення: дорогу у вас під вікнами, вашу квартиру, мобільний телефон або книга в шафі. Без геометрії не було б людської цивілізації в тому вигляді, в якому ми її знаємо.
До відома. Указом Президента України Володимира Зеленського 2020-2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти в Україні. Метою проведення Року математики в Україні є створення можливостей для рівного доступу українських школярів до сучасної та якісної математичної освіти та формування у них належного рівня математичної компетентності. У пріоритеті – забезпечення сучасного рівня викладання математичних дисциплін. Застосовуватимуться найбільш ефективні технології формування та розвитку математичної компетентності учнів.

mycollages