Фотоколаж з випускниками

випуск_новина-300x199

У фойє школи встановлений постер, на якому зображені випускники 2019 року. В цьому році школу закінчило 23 учня першого в історії нашого міста інклюзивного класу. Серед них переможці І та ІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН, переможці ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, призери ІІ етапу міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, активісти шкільного самоврядування.
Випускники 2019 року лауреати Всеукраїнського конкурсу екологічних проектів «ДрімЕко», Всеукраїнського конкурсу «Водний приз». П’ять років поспіль випускники 2019 року перемагали у міському огляді-конкурсі художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини» у номінаціях «Театральне мистецтво», «Читці» та «Гумор», вісім разів ставали переможцями міських конкурсів драматичних колективів та читців, триразові лауреати міського та обласного фестивалю ДЮП та обласної інтеграційне-інклюзивної спартакіади, учасники міської військово-патріотичної гри «Джура».
П’ять разів випускники виборювали перемогу у загальношкільному конкурсі «Клас року» у номінації «Кращий клас-митець», а в цьому році перемогли у номінації «Найактивніший клас».