Формуємо безпечну поведінку підлітків

112

Наша школа гостинно зустріла учасників міського методичного об’єднання професійних спільнот практичних психологів і соціальних педагогів. Фахівці психологічних служб працювали над темою «Профілактика вживання наркотичних і психотропних речовин, формування безпечної поведінки у підлітків». Перед учасниками методичного об’єднання виступили начальник управління освіти Ткаченко Т.Є., директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Хижняк Т.В., завідувач сектору попередження бездоглядності дітей відділу захисту прав дітей Добровольська А.А. які закликали присутніх продовжувати плідну роботу по попередженню негативних звичок. Координатори «Програми 15» презентували свої доробки та надали практичні поради. «Програма 15» – це адаптована до українських реалій відома в усьому світі програма, що передбачає групову роботу з 15-річними підлітками та їх батьками з метою надання максимальної інформації для мінімізації розповсюдження соціально-небезпечних явищ і захворювань (наркоманії, алкоголізму, ВІЛ-інфекції).