Фестиваль “Золота Осінь” в 5-6 класах

Відбувся ІІ етап загальношкільного фестивалю “Золота Осінь”. Глядачі побачили сценічну майстерність учнів 5-6 класів. Для цих класів фестиваль розпочав подорож чарівною “Країною Пригод”, діти побували на станції “Естрадно-танцювальний майдан”. Хочеться відмітити високий рівень сценічної культури, оригінальність представлених композицій. Прекрасні кліпи показали учні 5-А класу (класний керівник Артьомова І. О.), 5-Б класу (класний керівник Довгаль Л. В.), 6-А класу (класний керівник Кучеренко І. П.), досить професійно співали дівчата 5-Б класу та 6-А класу, добре танцювали учні 5-А класу.

Шкільний парламент, дитяче об’єднання “Країна Пригод” щиро вітають учасників фестивалю та бажають перемоги в ньому!

th_03.jpg th_01.jpg th_02.jpg

th_04.jpg th_05.jpg th_06.jpg