Фестиваль кліпів

Відбувся загальношкільний фестиваль кліпів. На ньому були представлені творчі доробки класних колективів 5-А (класний керівник О. В Дяченко), 5-Б (класний керівник Ж. Ю. Восколович), 6-А (класний керівник В. І. Коваль), 7-А (класний керівник У. О. Артьомова), 8-А (класний керівник І. В. Сатанівська), 9-А (класний керівник О. Ф. Коваленко), 10-А (класний керівник О. Ю. Сотуленко), 10-Б (класний керівник С. М. Чубса) та 11-Б (класний керівник Т. Г. Кононенко).

Від імені шкільного парламенту та академічної ради дитячого об’єднання «Країна Пригод» (організаторів заходу) всіх присутніх привітав педагог-організатор І. О. Коркішко. Глядачі побачили цікаві кліпи, як сюжетні, так і хореографічні. На сцені демонстрували свої таланти понад сто учнів.

Перший фестиваль кліпів у нашій школі відбувся у 2000 році, тому вже декілька поколінь учнів активно беруть у ньому участь.

Наша школа неодноразово була переможцем міських конкурсів кліпів, які, нажаль уже декілька років не проводяться. Тому, ми маємо надію на відновлення цього конкурсу на рівні міста, а учасникам фестивалю щиро дякуємо за створення феєричного шоу!

th_12.jpg