Фестиваль інсценізованої пісні

278

День третій. Підійшов до завершення загальношкільного фестивалю інсценізованої пісні. Останніми свої творчі доробки демонстрували учні 9-11 класів. Інсценізації вирізнялися оригінальністю, артистизмом та ритмічністю. Історію про святкування незвичайного Дня народження глядачі побачили у виконанні учні 10А класу (класний керівник Артьомова У.О.). 9А клас (класний керівник Драка О.В.), 9Б клас (класний керівник Кононенко Т.Г.) та 10Б клас (класний керівник Будавіцька С.В.) через мистецтво танцю поділилися проблемами, що хвилюють сучасну молодь. Патріотизмом та любов’ю до Батьківщини була пронизана  інсценізація пісні 11А класом (класний керівник Довгаль Л.В.)

Фестиваль інсценізованої пісні, який проходив з ініціативи  академічної ради дитячого об’єднання «Країна Пригод» та художньо-естетичного комітету шкільного парламенту, в чергове довів, що учні школи творчі, талановиті та соціально активні.