Фестиваль інсценізованої пісні

004

День перший. Сьогодні розпочався загальношкільний фестиваль інсценізованої пісні. Першими свої творчі доробки демонстрували учні 5А, 5Б, 5В, 6А, 6Б та 7Б класів. Учасників фестивалю привітав координатор дитячого об’єднання «Країна Пригод», педагог-організатор Коркішко І.О. Ігор Олексійович розповів про історію фестивалю, його засновників – академічну раду дитячого об’єднання «Країна Пригод» та художньо-естетичний комітет шкільного парламенту.

Під час фестивалю глядачі побачили цікаву історію про Купідона та Афродіту у виконанні 5Б класу (класний керівник Клименко О.І.), насолодилися енергетикою Бременських музик 6Б класу (класний керівник Коломієць Л.М.). 5В клас (класний керівник Задорожня О.М.) інсценізував пісню «Мама казала», а 6А клас (класний керівник Сатанівська І.В.) – «Із сиром пироги». Спогадами про осінь поділилися учні 5А класу (класний керівник Войцеховська О.В.), а учні 7Б класу (класний керівник Засядько Л.В.), навпаки, чекають сонячного та теплого літа.

Фестиваль тільки розпочався і ми запрошуємо учнів та вчителів відвідати наступні етапи одного із улюбленіших заходів нашої школи.