Енергоаудит школи розпочато!

064

Відбулася стартова зустріч енергокоманди школи з технічним консультантом проекту «ШКОЛА ЕНЕРГІЇ» Владиславом Москаленком. Він провів вступний урок-практикум «Зміни клімату і енергоефективність». В демократичній, інтерактивній формі першої зустрічі учні енергокоманди актуалізували інформацію про наслідки споживання вичерпних джерел енергії для планети Земля і кожного її мешканця окремо. Друга частина практикуму була пов’язана із ознайомленням з інструментами проведення енергоаудиту в школі. Керуючий енергоменеджер привіз для шкільної команди «Валізу юного енергоаудитора». Валіза містить у собі прилади для здійснення енергетичного обстеження школи: пірометр, анемометр, люксометр, термометр із зондом, енергометр. Після інструктажу всі учні енергокоманди об’єднались в групи і провели всі необхідні вимірювання, навчившись користуватися усіма інструментами.

Протягом першої зустрічі енергокоманда школи встигла обстежити п’ять навчальних кабінетів, тепловий пункт, кабінет інформатики.

Стартова зустріч була надзвичайно продуктивна вона надихнула команду до активних дій щодо здійснення практичної частини ЕНЕРГОАУДИТУ.