Екскурсія до Львова

Під час весняних канікул учні 7-А класу (класний керівник У. О. Артьомова), 8-А класу (класний керівник І. В. Сатанівська) та 9-А класу (класний керівник О. Ф. Коваленко) здійснили тур «Чарівний Львів – замки Львівщини».

Місто Лева зустріло туристів ласкавим весняним сонечком та щедрою гостинністю.

Надзвичайно цікавою була пішохідна екскурсія стародавнім Львовом: площа Ринок – своєрідний музей під відкритим небом, аптека-музей «Під Чорним Орлом»,  міська ратуша, піднявшись на яку (всього 360 східців) учні мали змогу помилуватися краєвидом міста з висоти пташиного польоту та послухати дзвони.

Також учні ознайомилися з пам’ятками архітектури різних стилів зокрема такими як: церква св.. Юра, Вірменська церква, костел Єзуїтів, де навчався Богдан Хмельницький, Домініканський собор – один із найкрасивіших храмів, побудований в стилі бароко, там і прослухали органну музику. Своєю красою та оригінальністю вразив оперний театр ім. Соломії Крушельницької.

Наступного дня відбулася автобусна екскурсія «Золоте кільце Лева – замки Львівщини»: Олеський, Пігорецький та Золочівський замки є видатними пам’ятниками архітектури та історії, де зібрані унікальні твори живопису та скульптури, велика колекція цінних картин, зброї, книг, меблів.

Незабутні враження залишилися від відвідування Китайського палацу із східною атрибутикою.

Втомлені, але щасливі та радісні учні прощалися з цим чудовим українським містом, обіцяючи обов’язково повернутися.

th_07.JPG.jpg