Екскурсія на «Юрію-Фарм»

22_reference

Учні 10-х класів відвідали лідера інфузних препаратів в Україні корпорацію «Юрія-Фарм».Міжнародна спеціалізована фармацевтична корпорація «Юрія-Фарм» заснована в 1998 році і є шпитальним дистриб’ютором №1 в Україні, лідер ринку внутрішньовенних препаратів, входить в 5-ку найбільших фармацевтичних виробників, працює в більш ніж 50 країнах світу. «Юрія-Фарм» – це корпорація, яка здатна змінювати стиль в фармацевтичному бізнесі для кращого лікування і оздоровлення людей у всьому світі.
Діти побачили процес виробництва, стерилізації, маркування та пакування відомих госпітальних розчинів і оригінальних інфузних препаратів. Ознайомилися з іноваціями в фармацевтичному бізнесі, а саме з налагодженням промислового виробництва парентеральних препаратів як в добре відомих скляних флаконах так і в полімерних контейнерах.
Величезна подяка за організацію екскурсії: Худенко Наталії і проведення екскурсії: інструктору виробничого навчання Тетяні Подоляник та майстеру дiльницi приготування та розливу розчинiв Вiталiю Войсарову.