Екософт – 2019

it-tehnologyi-scho-ce-take-de-zastosovuyutsya-nformacyn-tehnologyi_6

В Києві відбувся фінал XVIІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт». Традиційно він проводився на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Даний проект дає можливість молоді з усієї України продемонструвати сої наукові наробки в галузі інформаційних технологій. За підсумками проведення заочного туру до фінальної частини XVІІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2019» була запрошена учениця 10А класу нашої школи Анна Іноземець, яка вже вчетверте бере в ньому участь. Протягом двох днів вона представляла свій власний проект членам журі, яке складалося з наукових співробітників київських ВНЗ, іншим учасникам чемпіонату.
Цього року Анна представила проект, в якому зобразила архітектурну спадщину України. Суть проекту полягала у демонстрації 3D-моделей архітектурних об’єктів нашої країни. Для цього вона самостійно оволоділа навичками роботи в середовищі 3D- MAX. Робота нашої учениці була відзначена як один з найраціональніших та масштабніших проектів цього фіналу.
Ознайомитися з роботою можна за посиланням: Сторінками архітектури