Екософт – 2018

018

В Києві відбувся фінал XVIІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт». Він проводився на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. За підсумками проведення заочного туру до фінальної частини XVІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2018» була запрошена учениця 9А класу нашої школи Анна Іноземець, яка вже втретє взяла в ньому участь. Протягом двох днів дівчина представляла свій власний проект членам журі, яке складалося з наукових співробітників київських ВНЗ, вчителям та учням шкіл Києва, журналістам, іншим учасникам чемпіонату.
За підсумками роботи журі та завдяки наполегливій праці Анна Іноземець в номінації «Неординарна творча розробка» зі своїм проектом «Історія одного цуценяти» виборола І місце. Крім того, Анна святкувала перемогу у номінації «Приз глядацьких симпатій».
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Анну Іноземець з перемогою та бажають подальших успіхів у розвитку інформаційних технологій.

014