Екологічний театр в ЧДТУ

013

Екологічний театр школи представив свою роботу на семінарі-тренінгу, що проходив у Черкаському державному технологічному університеті. Захід відбувався з теми: «Використання сучасних освітніх мультимедійних продуктів «Зелений пакет» та «Крок за кроком» у контексті реалізації ідей сталого розвитку в Україні». Учасники театру представили літературно-музичну композицію «Завтра зійде сонце», у якій розповідається про найболючіші екологічні проблеми нашого міста. У композиції були задіяні учні 6Б класу: Анастасія Борозна, Кирило Гріненко, Юрій Вовкотруб, Георгій Комарчев, Ельзара Розіна, Артем Поліщук, Тетяна Парначова, Євген Яровий, Катерина Уварова (художні керівники Коркішко І.О., Довгаль Л.В.). Виступ екологічного театру схвально оцінили учасники семінару-тренінгу.
Шкільний осередок ВДС «Екологічна варта» є щорічним активним учасником  Всеукраїнського конкурсу «Мій голос віддаю на захист природи» та Всеукраїнського фестивалю екологічних театрів «Свіжий вітер».

023