Екологічні ігри. Тиждень сталого розвитку

IMG_3523

Традиційно в середині червня у більшості Європейських країн проходять Дні Сталої Енергії. Цього року місто Черкаси у рамках угоди мерів вперше долучилось до цієї ініціативи. Ініціаторами Днів сталої енергії є департамент економіки та розвитку міста.

Вчителі біології та екології нашої школи – Довгаль Людмила та Клименко Олена, а також учні – члени енергокоманди «Школа енергії» та «Школа енергії 2.0» стали активними учасниками заходів цього тижня.

У день відкриття 18.06.2017 на площі ТРЦ «Хрещатик Сіті» вчителі та випускники проводили ігрову навчальну програму «Еко-квест». Основною темою гри було відповідальне ставлення та енергоефективна утилізація відходів, що створюють люди у своєму повсякденному житті. Еко-квест зібрав навколо себе більше 50 дітей середнього і молодшого шкільного віку. Всі учасники, що пройшли випробування і вірно виконали завдання,  отримали цінні енергоефективні призи – LED-лампи та набори для творчості – олівці та альбоми для малювання. Еко-квест був розроблений на основі екологічних ігор, що були проведені в «Майстерні сталого розвитку» в школі №3 разом із представниками компанії «БЕТЕН інженьєрі» в рамках пілотного проекту з комплексної оптимізації системи утилізації та переробки відходів.

Друга акція, що проводилась з ініціативи Громадської організації ВДС «Екологічна варта» в Дні сталої енергії, були екологічні ігри «Граючись, змінимо світ». Довгаль Л.В. як голова ВДС «Екологічна варта» в місті Черкаси та Клименко О.І. як координатор шкільної «Екологічної варти» проводили в Дитячому парку міста екологічні ігри. Ці цікаві захоплеві ігри в доступній формі розкривалось перед дітьми поняття «енергоощадливість», «енергоефективність», «зміна клімату», «утилізація відходів».         Діти у захоплюючій грі знайомляться із важливими поняттями і принципами, на яких має базуватися екологічно дружній спосіб життя.

Екологічні організації школи та енергокоманда впевнені в тому, що Дні сталої енергії в Черкасах будуть доброю традицією.