Екологічна казка

в_куток

Учні школи взяли активну участь у VIII міському конкурсі «Екологічна казка».  Черкаські школярі змагалися в написанні казок та виготовленні книжок-саморобок на тему «З брудної криниці не нап’єшся водиці». Нагородження переможців відбулося у Всесвітній день води в актовій залі ЦДЮТ. Серед лауреатів конкурсу учні 3А класу школи Максим Жиляєв, Вероніка Розіна (вчитель Січкар Т.П.) та 4Б класу Михайло Безуглий, Софія Міщенко, Аліна Фідель, Вадим Харченко (вчитель Шевченко Н.А.) На церемонії нагородження переможців конкурсу , яка проходила під гаслом «Свято навпаки…» обласну організацію ВЕЛ представляла голова міської організації ВДС «Екологічна варта», вчитель біології нашої школи Довгаль Л. В., яка від імені та за дорученням правління нагородила визнаних конкурсантів особистими відзнаками та спеціальними призами.
До відома. Конкурс був започаткований Комунальним підприємством «Черкаси водоканал», Центром дитячої та юнацької творчості м. Черкаси, Черкаською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги у далекому 2010 році. Згодом до конкурсу долучилися нові партнери, зокрема й Черкаська міська організація Всеукраїнської дитячої спілки « Екологічна варта».

eco