Екологічна казка

казка

Підбито підсумки VІ міського конкурсу «Екологічна казка». Він проходив із ініціативи Центру дитячої та юнацької творчості та комунального підприємства «Черкасиводоканал». Гасло цьогорічного конкурсу «Без води – і не туди, і не сюди».

Журі високо оцінило екологічні казки наших учнів. Перше місце виборола учениця 3-А класу Софія Хромова (вчитель Т.М. Могильна), друге місце посіла учениця 4-Б класу Віолетта Буш (вчитель О.О.Полуніна), третє місце отримали учні 3-А класу Дмитро Осокін, Катерина та Ігор Ніконови (вчитель Т.М. Могильна). Переможцями у окремих номінаціях визнані: Нікіта Макаренко (3А), Ельзара Донченко (4Б), Дарія Трейдіна (6Б) та Поліна Трегубова (6В).

Вся шкільна родина щиро вітає учнів з перемогою у конкурсі «Екологічна казка» та бажає нових досягнень в творчості та навчанні.