Джура – 2018

55443

Команда школи «Дніпровські чайки» взяла участь у І етапі міської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Рій складався з учнів 10А класу Владислава Бабієнка (ройовий), Заланди Ахмед, Ольги Батякової, Владислава Колісника, Іллі Опаріна, Станіслава Руденка, Марини Румянцевої, Андрія Семенюка, Дарії Уварової та 8А класу Владислава Босенка (військовий керівник Вербицький С.В.) . Учасники гри змагалися у конкурсах «Впоряд», «Творчий впоряд», «Відун», «Стрільба», «Рятивник».  Найвдаліше наш рій виступив у конкурсах «Відун», де продемонстрував добрі знання з історії, та «Рятівник».
До відома. Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Метою гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.