Джура – 2017

12

Команда школи «Дніпровські чайки» взяла участь у І етапі міської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Рій складався з учнів 10Б класу Максима Карбівничого (ройовий), Артема Харченка, Ольги Білоус, Вікторії Маломуж, Дениса Грінченка, Владислава Мотлуха, Максима Гауса та Олександра Облога (військовий керівник Вербицький С.В.) . Учасники гри змагалися у конкурсах «Стрільба», «Надання невідкладної допомоги потерпілому», «Історія», «Впоряд».  Найвдаліше наш рій виступив у конкурсах «Впоряд», де продемонструвала добру стройову підготовку, та «Надання невідкладної допомоги».

До відома. Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Метою гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

123