Друзі назавжди

IMG_8735

Приємно зазначити, що час плине, а враження про нашу школу залишаються позитивними. Джейсон Маркс, який працював волонтером Корпусу Миру та впродовж двох навчальних років (2012-2013, 2013-2014) викладав англійську для учнів 3-11-х класів нашої школи став справжнім другом. Тому коли у нього з’явилась можливість побувати на Україні з робочим візитом, він не зміг не завітати до нашої школи. Вся шкільна родина радо зустріла Джейсона.
Директор школи Тетяна Ткаченко розповіла про зміни, які відбулися за останні п’ять років. Учні 10-А класу провели цікаву екскурсію по школі. Одинадцятикласники пригадали часи, коли вони були його учнями, поговорили про особливості освіти за кордоном, про участь у програмі FLEX. Під час перерв всі бажаючі мали змогу поспілкуватися з носієм мови. Приємною несподіванкою стала зустріч з Джейсоном для вчителів.
Під час свого дворічного перебування в школі під керівництвом Джейсона у вересні 2013 року започаткував свою роботу шкільний волонтерський клуб «Вектор», тому він із великим задоволенням приєднався до відкритого засідання клубу. Джейсон наголосив на важливості волонтерства в Україні та зазначив, що волонтерство це не тільки допомога, а й саморозвиток.
Це був надзвичайний день для всієї шкільної родини.