Педагогічна зустріч

IMG_8537

Педагогічна рада почалась з привітання директора школи Ткаченко Т.Є., яка побажала всім присутнім успішної реалізації поставлених цілей, вручила грамоти та сертифікати вчителям за плідну роботу у 2019-2020 н.р. Під час засідання, у своїй доповіді Тетяна Єгорівна підсумувала роботу педагогічного колективу школи за минулий навчальний рік, ознайомила із завдання та пріоритетними напрямками розвитку школи на 2020-2021 н.р. Багато уваги приділялось впровадженню змішаного навчання в умовах пандемії. Були розглянуті та схвалені основні документи Освітня програма школи на 2020-2021 н.р., Стратегія розвитку школи, перспективне прогнозування розвитку освітнього процесу, кадрового забезпечення та матеріально-технічної бази школи на 2020-2025 роки. Під час інтерактивної вправи кожний педагогічний працівник визначив для себе своє найважливіше професійне досягнення за минулий навчальний рік та виклик цього навчального року. Педагогічна рада конструктивно та професійно обговорювала труднощі, які постали на шляху, і готова до роботи у новому навчальному році.