Дотик природи – 2013

images9

У стендовій презентації, в секції «Медицина», Анжеліка Гаврилова виборола ІІІ місце і була нагороджена дипломом та сертифікатом на IV Всеукраїнському форумі студентської та учнівської молоді «Дотик природи – 2013», який проходив в Києві.

Він проходив у межах проведення V Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті». Нашу школу представляли: учениця 11-Б класу Анжеліка Гаврилова та вчитель біології Л. В. Довгаль. Форум проходив з ініціативи Міністерства освіти і науки України, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та компанії «Виставковий світ».

Делегати відвідали Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», де взяли участь у навчальному тренінгу «Школа Красномовства» та майстер-класі «Сучасні міжнародні стандарти презентації науково-дослідної роботи».

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Анжеліку Гаврилову та вчителя біології Людмилу Володимирівну Довгаль з перемогою та бажають подальших успіхів у науково-дослідницькій діяльності.