Дотик природи – 2014

Снимок111

Найвищі нагороди отримали учні нашої школи на Всеукраїнському форумі «Дотик природи». Євген Кір’ян (11А) виборов І місце у категорії «Екологія та проблеми довкілля» з науковою роботою «Термомодернізація будівлі школи як реальний шлях зниження карбонового сліду та споживання природного газу». Його однокласниця Марина Радько посіла ІІІ місце у категорії «Екологія та проблеми довкілля», презентувавши роботу «Біоіндикація якості води річки Сули за макрофітами та макрозообентосом». Науковим керівником учнів є вчитель біології та екології нашої школи Людмила Володимирівна Довгаль. Журі форуму високо оцінило ґрунтовний науковий підхід учнів до важливих для нашої держави проблем та надрукувало роботи у книзі серії «Науковці майбутнього». Учні-переможці форуму отримали сертифікати, дипломи та цінні подарунки а їх науковий керівник Л.В. Довгаль – подяки за багаторічну наукову працю та підготовку учнів до форуму.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Євгена Кір’яна, Марину Радько та вчителя біології і екології нашої школи Л.В. Довгаль та бажають подальших успіхів у науковій діяльності.