#Добронетихе, адже добро має звучати голосно!

в куток щедрий вівторок

Сьогодні вдруге вся шкільна родина приєдналася до всесвітнього благодійного руху «Щедрий вівторок». Протягом останніх тижнів тривала ретельна підготовка. Учні, вчителі, батьки брали участь у обговореннях, вносили свої пропозиції, надавали поради координаторам по плануванню та проведенню заходів.
І ось настав «Щедрий вівторок». Із самого ранку у фойє школи кожний бажаючий міг підтвердити своє небайдуже ставлення до цієї події, отримавши символ дня. Під час перерв на першому та другому поверхах розташувалися танцювальні майданчики, у актовій залі – локація «Караоке», «Відео та анімація». У рекреації третього поверху – локація «Тату» та ігрові «Батли». Протягом дня працювали фотосушка та фотокореспондент. Близько 4000 тисяч гривень пожертвували учні, вчителі, батьки під час «Щедрого вівторка». Отримані кошти волонтерський клуб «Вектор», за результатами моніторингу, передав родині учня з особливими освітніми потребами для придбання спеціального крісла з кріпленнями. Велика вдячність нашій шкільній родині за небайдужість та справжнє милосердя.