До зустрічі у новому навчальному році!

IMG_1768

Любі діти, шановні вчителі та батьки! Вітаємо всіх вас з початком літніх канікул! Канікули приходять завжди вчасно. Це довгоочікуване і найулюбленіше свято всіх учнів, вчителів і батьків.
Нехай удача супроводжує вас завжди, нехай гарний настрій ніколи не покидає. Попереду стільки цікавого, і головне на все вистачить часу. Нехай канікули принесуть вам задоволення, нехай нові знайомства додадуть надійних друзів. Бажаємо вам чудових літніх канікул, сонячної погоди, холодного морозива, бронзової засмаги та незабутніх вражень! Нехай фортуна обов’язково посміхнеться. А ми з нетерпінням чекаємо вас у вересні в стінах рідної школи! Нашим випускникам бажаємо успішного вступу до обраного вищого навчального закладу.
До зустрічі у чарівній Країні знань!