До нових зустрічей «SUNSHINE»

#GoCamp2019 Day 10
Відбулося урочисте закриття літнього мовного табору «SUNSHINE – 2019». Цього річний табір був надзвичайним, оскільки ми працювали в проекті «Go-Camp». Протягом двох тижнів разом з волонтером із Франції пані Кларою Ло Фермо діти відпочиваючи навчалися. Під час перебування в таборі школярі працювали над проектом «Тваринний світ», розвивали навички критичного мислення та ораторського мистецтва. Працюючи за модулем «Speaking club», «Songs» мали змогу проявити свої творчі здібності. Окрім практики усного мовлення було передбачено формування інформаційної компетенції (вміння самостійно здобувати, аналізувати, використовувати інформацію) та формування соціальної компетенції (вміння працювати в групі, в парах, беручи на себе відповідальність за виконання завдання). В результаті роботи над проектом були виготовлені чудові постери, лепбуки, буклети про життя тварин та навіть акваріум.
Відпочиваючи у таборі школярі поглибили свої знання з англійської та французької мов. Відвідали дитячий парк, Долину троянд, стали активними учасниками ресурсного центру «Вікно в Америку», долучилися до відзначення Днів сталої енергії в місті.Перебування в таборі залишило безліч приємних спогадів та вражень.
Всім саншайнівцям сонячного літа та веселих канікул!