Дні Європи

у куток

У школі відзначили Дні Європи в Україні.

Учасниками шкільного Євроклубу «Співдружність» на чолі з координаторами Мазур О.Є. та Семеновою Н.В. були організовані різноманітні заходи.

Так, євроклубівці оформили стенд «Дні Європи в Україні» та презентували свою роботу, запрошуючи учнів наступного року приєднатися до Євроклубу.

Для учнів початкової школи вони провели бесіди «Я – українець, я-  європеєць», перегляд мультфільму «Європейські цінності» та цікаві заочні мандрівки по країнах Європи.

Для учнів 9-х класів Мазур О.Є. підготувала гру «Що?Де?Коли?», а Семенова Н.В. провела для учнів 10-х класів вікторину «Що ми знаємо про Європейський Союз».

У Черкаській обласній бібліотеці для дітей учні 7-х класів відвідали відеомандрівку «Європа відома і невідома», а учні 8-х класів взяли участь у інтелектуальному батлі «Пізнаємо Європу».

Наприкінці тижня євроклубівці були запрошені на міський євроквест «Європа-гра», який був організований книжковим супермаркетом «Буквиця», в якому вони були нагороджені дипломом у номінації «Найкмітливіша команда».

Тож, заходи пройшли цікаво та захоплюючи, і святкувати щорічно у школі Дні Європи стало вже доброю традицією.